Зимовий Рейд "Доброволець" - те що лишилось за кадром
got
got_88


Закінчився Рейд південними територіями Республіки Лінчинь. Наш славний похід очолював Його сіятельство Цар Всього Ліньчиня і всіх захоплених колоній  Цікавий! Його супроводжували вірнопіддані члени Кабінету Міністрів - Міністр оборони і нападєнія, Премєр- Міністр, Писар, а також графи, барони, князі та чернь. Не обійшлося без ексцесів. В одну із ночей хату де опочивав Цар та його прібліжонні було підпалено! Але силами Таємної Охорони загорання було ліквідіровано, Начальнику Тайної Охорони, який і виявив пожежу, було одразу пожалувано титул графа і землі в околиці села Мочулянка. В ході оперативного розслідування було виявлено, що до підпалу може мати причетність Головний Писар республіки Ліньчінь - Сивий, який підпав під вплив ідей республіканців. Зараз цією справою опікується Начальник Тайної Поліції, і якшо вина Писара буде доведена, то йому загрожує 10 років суворої каторги без права розведення вогню.
А вцілому рейд пройшов добре. На фото ви бачите як таборовики перемотують онучі від "Valentino". 

Картопляний рейд!
got
got_88
 

Лідєри Дисиденського Двіженія "Мішки З Картоплею" запрошують самих витривалих на картопляний рейд "ДОБРОВОЛЕЦЬ". Маршрут його проляже мальовничими лісами Автономної республіки Лінчинь. програма буде насичена і непередбачувана.

Служба Безпеки Республіки Лінчинь арештувала агєнта Сістєми!
got
got_88


це оперативна фотозйомка, яка таємно була проведена Службою Безпеки Лінчиня. На цьому фото показано як підлий агєнт Сістєми підглядає за Таємною Нарадою лідерів Дисиденського Двіженія "Мішки З Картоплею". За наказом Царя його після жорстоких тортур було страчено.

відбувся всеукраїнський зїзд Дисиденського Двіженія "Мішки З Картоплею"
got
got_88
 
 Зїзд  ДД "МЗК" відбувався у два етапи - перший відбувся в м.Луцьк (бар "Земан") і другий в м.Рівному (бар "Рівень"). На конференції обговорювалися такі питання:
1. Шо це все таке робиться!
2. Скільки це вже буде продовжуватися!
3. Треба шось робить з цим, бо так далі тривати не може!
4. Інше.
Всі учасники зїзду були надзвичайно задоволені конференцією, особливо другим її етапом, адже в "Рівні" пиво значно дешевше, тож всі питання були обговорені значно ширше.


Сходка піратських мафіозі
got
got_88
 
Недавно їздив  в Сіцілію на сходку піратськіх мафіозі. Там збиралися самі круті боси  мафії, їх пятеро (де я на фото не скажу - конспірація). До речі Ліньчинська сімя вважається самою  ужасною і безпощадною серед мафіозних кланів, нас всі бояться. Так-то...  

(без теми)
got
got_88
 
на мене несподівано напала ностальгія за армійськими буднями, тому я взяв Ромашку та й поїхав в Бровари, у військову частину де служив. Таке круте! Походив тими славетними місцями. Хороші часи були...
До речі, зараз триває призив, тож всім раджу йти в армію, там класно! Ніякі табори, ніякі стрільби в тиру не дадуть відчуття того веселого армійського маразму і водночас серйозності твоєї місії - захисту (справжнього!) своєї держави.

Познакомився з класною дівахою
got
got_88

Вчора в "Лагуні" (рівненський клуб де завісають нормальні чувачкі і чікси) Познакомився з класною дівахою. ЇЇ звати Ксюша Собчак, вона з Москви. Правда я шось не поняв чим вона займається, казала шо якийсь дом строять. Прораб чи шо? А вообщє вона прикольна. Може мені з нею замутити, як ви щітаєте?

Скоро...
got
got_88
Скоро "Діти Ночі. Чорна Рада-4". Круте...

Банду Жигана Лімона ліквідіровано!
got
got_88


Всього кілка тижнів понадобилося СБУ Ліньчиня шоб вичислити банду Жигана Лімона. Вони скривалися на сєвєрє, в Тайзі (про це свідчить сніг на фото), але це їм не допомогло. Кстаті падружка главаря - Крашена - все ще скривається, "Це не надовго" - запевнив нас міністр оборони і нападєнія і голова СБУ по совмєстітєльству.

А це фото задєржанія безпосередньо главаря - Жигана Лімона. Як бачите він змінив колір волосся, но це йому не допомогло, бо наші агєнти в залізних шльомах-масочках бистро його заламали.

А це план нападєнія на Ліньчинь, який був вилучений разом з валютою у банди. На допросє Жиган Лімон розколовся шо це їм Жуковський заплатив шоб вони напали на Ліньчінь.


Жукковському вручено Чорну Мєтку!
got
got_88

Сьогодні міністр оборони і нападєнія республіки Ліньчинь від імені всіх піратів Ліньчиня вручив падлєцу Жукковському Чорну Мєтку! В ній зокрема написано зявитися в понеділок о 10.00 на піратську сходку де він має дать отвєт за спробу отравити голову КРК республіки Ліньчінь. Якшо він не зявиться то його жде немєдлєнна і жорстока розправа за піратськими законами.

?

Log in

No account? Create an account