Previous Entry Share Next Entry
Офіційні особи Республіки Ліньчінь взяли участь в офіційній зустрічі інопланетян
got
got_88


З 1 по 4 травня в лісах Волині міністр оборони і нападєнія республіки Ліньчінь в складі офіційної делегації земної цивілізації зустрічав інопланетян, що прилітали для ведення переговорів по урегулювання спірних із землянами питань.

Спеціально для організації зустрічі та ведення переговорів було створено військовий блок "Антанта" в який тимчасово увійшли політичні та військові функціонери республіки Ліньчінь та ряду інших нейтральних республік, князівств та територій.

На переговорах із слимакоподібною істотою (а саме вона представляла інтереси інопланетян)було порушено ряд важливих для земної цивілізації питань. Головне з яких - інопланетяни мають повернути назад Гагаріна і Елвіса Преслі, які як відомо не загинули а перебувають на інших планетах. Інопланетяни вимагали повернути їхні військові бази, які були незаконно захоплені партизанами в 40-х роках та секретні креслення дерев"яних літаючих тарілок, що знаходилися на згаданих військових базах.

За підсумками переговорів буде підготовлено відповідні документи які підпишуться під час наступної міжпланетної зустрічі.

Не обійшлося і без ексцесів. Офіційну зустріч з криками "Поп Даун!" намагалися зірвати групка агресивно настроєних осіб із невідомої дисидентської організації. Але вони були затримані співробітниками Тайної поліції і вивезені в невідомому напрямку.

  • 1
Як каже наша режисер "Ця вистава не для даунів!", ото і я не могу понять об чьом цей гініальний пост. Про Звитягу чи про Дєнь Пабєди?=))

Офіційно відповідаю.

(Анонімно)
офіційно відповідаю - цей пост про зустріч інопланетян посадовими особами Другої автономної республіки Ліньчінь. До чого тут Звитяга і День побєди?

Re: Офіційно відповідаю.

Бо фотка зі Звитяги, а всьо то нагадує якісь офіційні праздникування Дня Пабєди=)))

Ще офіційніше відповідаю.

для того щоб не привертати увагу громадськості ми всім (і особливо журналістам) сказали що це відбувається гра Звитяга. І тільки втаємничені учасники військового блоку Антанта знали справжню мету приїзду на Старовижівщину.

А щодо дня побєди, то офіційна позиція Другої автономної республіки Ліньчинь наступна. Ми цей день не святкуємо так як Ліньчинь участі у Другій світовій війні не брала, у зв"язку з тим що з 1940 по 1946 роки тодішній Цар із усією свитою перебував в увісєлітєльной навколосвітній подорожі на теплоході "Майямі". А воювати без Царя ліньчінцям суворо заборонено.

Попередження Афіні !

Верховний суд Лінь Чіня попереджує вас: ще один негативний коментар в бік дій влади республіки і вам буде заборонений в"їзд на територію нашої сонячної республіки.

Re: Попередження Афіні !

Це як мінімум... А взагалі ви вже в нашому "особливому" списку. Агєнти тайної поліції вже слідкують за вами, шановна...

Молодь і спорт.

Вельмишановний пан. тов. Гот , вітаю з успішними переговорами! Ці дерев"яні посудини і так нам давно непотрібні. А от Елвіса після поверненя на матінку-землю, я пропонував би на міністра культури молоді та спорту. Видається мені, що нам необхідно поновити наше інформаційне висвітлення життя республіки Лінь Чінь. Можливо у вас є якісь ідеї з цього приводу ?

Re: Молодь і спорт.

Для вдалого інформаційного висвітлення прекрасного життя в Ліньчіні пропоную при кожному урядовому відомстві запрорвадити відділ "Об"єктивної інформації та правдивої пропаганди". Такий відділ вже діє при міністерстві оборони і нападєнія і як бачите досить успішно.

Як повідомили інопланетяни в кулуарах Надзвичайному і Поановажному послу Лінчиня в Києві (тобто, мені): "Для їх цивілізації навіть незваний гість - краще Гагаріна". Тому вони з радістю готові повернути нам цього льотчика. Пропоную обговорити на що ми його потім виміняємо в Москви?

(Анонімно)
Москві ми його не віддамо, він лишиться в рабстві автономії на 25 років - це буде його плата за повернення на рідну планету. В гагаріна гарна посмішка, тому він буде рекламувати зубну пасту корпорації "Ліньчиньфармація"

Це буде міровий успєх бренда. Зубна паста "КосмоСмайл"! По косміческім рецептам Гагаріна! Але для того, щоб наладить це проізводство треба буде захопити Березновську сірникову фабрику і іспользовать сирьйо. У Міністра оборони і нападєнія є план?

Насправді Березнівська сірникова фабрика вже давно проситься в групу компаній "Ліньчінь інвест медіа консалтинг лтд", але ми їх не приймали, бо вважаємо виробництво сірників вчорашнім днем. В Ліньчіні всі користуються портативними багатофункціональними запальничками розробленими спеціально академіком Патоном (ними можна проводити газозварювальні роботи, пускати сигнальні ракети, використовувати в джунглях Вєтнаму як вогнемет і сигарети прикурювати.)

Але тепер ми можемо переорієнтувати Березнівську сірникову фабрику на виробництво зумної пасти "КосмоСмайл" зі смаком сірки і деревяних зубних щіток "КосмоСтайл".

Ваша ексцеленціє, вимушений повідомити вам прикру звістку. Гагаріна вже взяли у полон ті хитрі галичани. ось развєдка донесла фотодокази http://lviv-metro.livejournal.com/9066.html

  • 1
?

Log in

No account? Create an account