Previous Entry Share Next Entry
Офіційні спостерігачі на виборах президента України від Республіки Лінчінь повернулися додому
got
got_88


Як повідомляє телекомпанія "Ліньчінь-1" 3 000 офіційних спостерігачів республіки Ліньчінь на президентських виборах в сусідній Україні благополучно повернулись додому. Як зазначає главний спостерігач порушення на виборах були і дуже значні. Зокрема були підтасовані результати волевиявлення по кандидату Рябоконю, внаслідок чого він із заслуженого другого місця опустився на вісімнадцяте. Звичайно всі ці порушення були сфотографовані і після того як проявлять плівку і напєчатають фоткі матеріали передадуть в Мочулянський арбітражний суд дуже високої інстанції.

"Звичайно такі результати виборів для нас були прогнозовані" - заявив Міністр оборони і нападєнія республіки Ліньчінь, який зараз тимчасово виконує обов"язки керівника автономії. "Інших дій від недружньої нам Української імперії по відношенню до наших кандидатів ми й не очікували".

Нагадаємо, що Рябоконь був таємно внєдрьон керівництвом республіки в український політикум щоб перемогти на виборах і работать на користь Ліньчіня. Но як бачимо план не вдався... Жаль...

  • 1
(Deleted comment)
які ще Мочулки?! Мочулянський арбітражний суд дуже високої інстанції знаходиться в Мочулянці! Шо вже родіну почав забувати? а ще писар...

(Deleted comment)
шо ти мелеш? шо знов п"яний? прєкращай це...

(Deleted comment)
в нас спостерігачі стоять чьотко, дехто лежить, один газєту читає. шота не нравиця? люди устали - цілу ніч ішачили на дільницях! які та вапроси є? продався сістємі, да? так і скажи!

при чому за результатами екзитполів, кожен другий + 1 голосував за нашого кандідати. але в ніч на 17 грудня по найвизначніших дільницях сусідньої держави, де товариш Рябоконь одержав по 100 і більше %, були викрадені наші бюлетні і підсунуті державні.

(Анонімно)
Козачки Української імперії працюють злагоджено, але ми зробимо розумніше - дамо хабаря майбутньому президенту України (а в Ліньчині дуже багато золота, ми ж як-не-як пірати) і будемо управлять країною. А фальсифікатори за свої чорні, підлі діяння поплатяться. Голові ЦВК уже надіслано чорну мєтку!

  • 1
?

Log in